Xiaomi Redmi Note 8 Android Güncelleme

1
9302

Xiaomi Redmi Note 8 Android Güncelleme
Xiaomi firması son zamanlarda büyük bir çıkış ile kullanıcılarına farklı deneyimler sunmaya başladı. Özellikle fiyat performans bakımından oldukça memnun eden firma yeni modeli olan Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro piyasaya sürdü. Özellikleri bakımından birçok akıllı telefonu gerisinde bırakan Xiaomi Redmi Note 8 modelinde en belirgin özelliği ise 4 kameralı olması ve makro çekim için bir adet kamerası bulunması diyebiliriz. Tabi diğer en önemli dikkat çeken durumu ise fiyat olarak tanımlayabiliriz. Xiaomi Redmi Note 8 yada Note 8 Pro modelini 2000 – 2700 TL aralığında bulabilmeniz..

Xiaomi Redmi Note 8 6.3 inçlik bir IPS LCD ekrana sahip. Corning Gorilla Glass 5 ekran dayanıklı bulunan cihazda 4000 mAh batarya ve USB-Type-C bağlantısı bulunmaktadır.

SnapDragon 665 yonga seti ile karşımıza gelen cihaz 2,0 GHz Quad Core + 1,8 GHz Quad Core çekirdek hızına sahip. Ram olarak ise Xiaomi Redmi Note 8 4GB ve Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB ram’e sahip. Depolama alanı olarak ise 64 GB ve 128 GB depolama seçeneğine sahip olan cihaz tam bir fiyat performans cihazı diyebiliriz.

Xiaomi Redmi Note 8 Android Güncelleme – Xiaomi Redmi Note 8 Güncelleme
– Xiaomi Redmi Note 8 güncellemek için Araçlar kısmında bulunan Güncelleyici uygulamasını açınız.
– Daha sonra ise buradan Sistem Güncellemeleri Kontrol Et seçeneğini göreceksiniz.
– Bu işlem için ise mutlaka cihazınız Wifi bağlantısını kurunuz.
– Bu işlem sonunda cihazınız yeni güncelleme varsa aramaya başlayacak.
– Xiaomi Redmi Note 8 için yeni güncelleme olan Android 9.0 Pie indirmek için uygun olduğunu göreceksiniz.
– İndirme işlemi bittikten sonra ise cihazınız yeniden başlat seçenğini belirecektir. Bu işlem zarfında cihazın tuşlarına basmayınız yada kapatıp açmaya çalışmayınız.

Not : Cihaz güncelleme durumunda hiçbir tuşa basmayınız yada şarj durumunu kontrol ediniz. Eğer önemli bilgileriniz varsa mutlaka cihaz üzerinde bulunan bilgilerinizi yedekleyiniz.

guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Alparslan

Sabah baktığımda güncelleme mevcut diyordu şimdi kontrol ettiğimde güncelleme bulunmuyor bu nasıl bi şeydir anlamadım sıraya mi sokuyorlar. Ya o anda indireceksin yada daha sonra alamayacak mısın anlamadim.