Vestel Venüs 5530 Dual Sim Android Güncelleme

0
1142

Vestel Venüs 5530 Dual Sim Teknik Özellikleri
– 1,3 Ghz kapasiteli Quad Core işlemci, zorlu görevleri gerçekleştirebilecek başarılı bir donanıma sahip olabilmeyi mümkün hale getiriyor. 2 GB RAM kapasitesi de sistemin ideal bir şekilde çalışmasını destekleyerek, uygulama ve oyunların performansını arttırıyor. Vestel Venüs 5530 fiyatları ve işlemci özellikleriyle, akıllı telefon alışkanlıklarınızı yenilemenize yardım ediyor. Modelin sahip olduğu modern detaylar, keyifli bir kullanım süreci ortaya çıkarıyor. Android 6.0 Marshmallow işletim sisteminin pratiklik sağlayacak arayüzü ve güçlü performansı beklentilerinize cevap veriyor.

– Geniş IPS ekran, öne çıkan Vestel Venüs 5530 özellikleri arasında yer alıyor. 5,5 inç boyutundaki dokunmatik ekranın sahip olduğu 1280 x 720 piksel çözünürlük miktarıyla, kaliteli bir görsellik ortaya çıkıyor. Fotoğraf ya da videoları, ekranın gerçekçi renkleri ve ideal kontrast oranları eşliğinde keyifle izleyebilmeniz mümkün oluyor.

– 8,0 MP çözünürlüklü kamera, aileniz ya da dostlarınızla geçirdiğiniz güzel anları başarıyla kaydediyor. Çekeceğiniz fotoğraf ya da videolar ile mutlu anlarınızı ölümsüzleştirebilmeniz olanaklı hale geliyor. 3x zoom olanağı ile uzaktaki görüntüleri yakalamak kolaylaşırken, entegre flaş ışığın az olduğu ortamlarda işinize yarıyor. 5 MP ön kamera şık selfie çekimleri yapabilmenize ve arkadaşlarınızla paylaşabilmenize imkan tanıyor.

– Wi-Fi bağlantısı sayesinde İnternet’in olanaklarından pratik bir biçimde yararlanıyor. Bluetooth ve GPS gibi işlevsel Vestel Venüs 5530 özellikleri ile zamanın ihtiyaçlarına ayak uydurmak olanaklı hale geliyor. Micro SD kart ile 64 GB’a kadar arttırılabilen hafızada, çektiğiniz fotoğraf ya da videoları yanınızda taşıyabilmeniz mümkün oluyor. Vestel Venüs 5530 fiyatları ve özellikleri ile verimli bir telefon kullanma süreci yaşatıyor. 153 x 77 x 8.5 mm boyutlarında üretilmiş olan modeli yanınızda taşıyabilmeniz kolaylaşıyor. Cihazdaki 2920 mAh Li-Ion batarya ile konuşma, bekleme ve İnternet’e girme gibi işlemleri rahat bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Vestel Venüs 5530 Dual Sim Android Güncelleme
Android cihazlar için yazılım güncelleme yapabilmek için 2 farklı yöntem bulunmaktadır. Güncelleme işlemi için size gerekli olan en önemli ihtiyaç ise internet bağlantısıdır.
– Mobil İnternet
– Wifi ile Güncelleme

Not : Güncelleme işlemine başlamadan önce dikkat etmeniz gereken durumlar bulunmaktadır. Bu durumlar ise aşağıdaki gibi sıralıdır.
– Güncelleme öncesi mutlaka cihazın şarj durumunun en az yüzde 50 olarak bulunması gerekmektedir. Aksi halde güncelleme sırasında cihaz kapanırsa sorun çıkabilir.
– Diğer bir durum ise depolama alanıdır. Cihazda yeterli depolama alanı bulunmuyorsa hata alabilirsiniz ve cihazdaki bulunan bilgilerinizi silinebilir.
– Güncellemeye başlamadan önce mutlaka cihaz üzerinde bulunan bilgilerinizi isterse programla istersenizde programsız olarak yedekleme yapmanız gerekmektedir.

Vestel Venüs 5530 Dual Sim Güncelleme – Vestel Venus Güncelleme

– Cihaz üzerinde ilk olarak güncelleme işlemi için cihazda bulunan bilgilerinizi yedekleyiniz. Yedekleme işlemininden sonra cihazda yeterli alanın olup olmadığınız kontrol ediniz.
– Cihaz üzerinde kullandığınız Gmail hesabınızı telefonunuzdan kaldırınız. Bu işlemi Hesaplar bölümünden yapabilirsiniz.
– Ayarlar bölümüne giriniz.
– Ayarlar bölümünden Sistem güncellemeleri > Güncellemeleri denetle bölümüne geliniz ve gelen hangi güncelleme varsa işleme devam ediniz.
– İndirme işlemi bittikten sonra yükleme işlemine başlayınız. İşlem bittikten sonra cihaz kapanıp açılacaktır. Eğer işlemleri yaparken sorun olmasa kısa süre cihaz açılacaktır ve Güncelleme işlemi bitmiş olacaktır.

Güncelleme işlemi ne işe yarar ve neler değişir

Güncelleme genel olarak sistem üzerinde bazı yenilikler yada eksik olan durumları iyileştirme olarak karşımıza gelebilir. Özellikle güvenlik güncellemeleri ise tam olarak iyileştirmeler üzerine yapılmaktadır. Hatalar ve zararlı durumların dışında ise performans olarak da cihazınız en iyi duruma getirilir ve güncelleştirmeler cihazınızı daha iyi hale getirecektir.

Önceki İçerikVestel Venus V3 5040 2 GB Android Güncelleme
Sonraki İçerikCasper VIA A3 Plus Android Güncelleme
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments